113 doza kanabis të fshehura në trup, arrestohet 25 vjeçari - Bota Sot
113 doza kanabis të fshehura në trup, arrestohet 25 vjeçari

Kronikë e zezë

113 doza kanabis të fshehura në trup, arrestohet 25 vjeçari

Më: 20 shkurt 2019 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në bashkëpunim me Shërbimet e Policisë së Rendit, kanë arrestuar në flagrancë një 25-vjeçar nga Shijaku.

Policia e Durrësit thotë se gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj shtetasit E.K.,25 vjeç , i gjeti dhe sekuestroi 113 doza me lëndë narkotike të dyshuar Canabis Sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, në ngarkim të shtetasit të mësipërm, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotivëve”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...