Rrëzohet nga lartësia dhe lëndohet një punëtor - Bota Sot
Rrëzohet nga lartësia dhe lëndohet një punëtor

Kronikë e zezë

Rrëzohet nga lartësia dhe lëndohet një punëtor

Më: 21 shkurt 2019 Në ora: 10:04
Foto

Një punëtor në fshatin Crep të Ranillukut, është rrëzuar nga lartësia derisa ishte duke kryer disa punime.

Viktima është dërguar në Spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor. Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...