Dy të arrestuar për shitjen e substancave narkotike - Bota Sot
Dy të arrestuar për shitjen e substancave narkotike

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar për shitjen e substancave narkotike

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 09:11
Ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Prizren, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 62.4 gramë substancë narkotike, një peshore digjitale, mulli për bluarje të narkotikëve, qese të vogla plastike.

Me vendim të prokurorit njëri prej të dyshuarve dërgohet në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...