Kalojnë kufirin ilegalisht, arrestohen - Bota Sot
Kalojnë kufirin ilegalisht, arrestohen

Kronikë e zezë

Kalojnë kufirin ilegalisht, arrestohen

Më: 24 shkurt 2019 Në ora: 14:19
Foto ilustrim

Dy shtetas të Shqipërisë janë arrestuar në pikë kalimin kufitar Vërmicë, pasi që të njëjtit janë kapur duke kaluar ilegalisht kufirin Shqipëri–Kosovë.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...