Gjendet pa shenja jete një shqiptar në Mitrovicë - Bota Sot
Gjendet pa shenja jete një shqiptar në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një shqiptar në Mitrovicë

Më: 25 shkurt 2019 Në ora: 10:18
Ilustrim

Një vdekje e dyshimtë është regjistruar mbrëmë në Mitrovicë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë në Mitrovicë në ora 20:22, një shqiptar është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete.

Sipas njoftimi, ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e tij dhe për momentin ky rast është duke u cilësuar si vdekje e dyshimtë.

Trupi i pajetë i viktimës është marrë nga ekipi i Mjekësisë Ligjore për Obduksion. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...