Digjet një sipërfaqe me fidanë në Rahovec - Bota Sot
Digjet një sipërfaqe me fidanë në Rahovec

Kronikë e zezë

Digjet një sipërfaqe me fidanë në Rahovec

Më: 7 mars 2019 Në ora: 10:19
Ilustrim

Policia raporton se në Rahovec një person ka raportuar se nga zjarri i është përfshirë një sipërfaqe e tokës e mbjellë me fidanë.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë ndalur në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...