Vdekje e dyshimtë në Prizren - Bota Sot
Vdekje e dyshimtë në Prizren

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Nga: Z.B Më: 12 mars 2019 Në ora: 10:12
Ilustrim

Sipas raportit të policisë thuhet se  është njoftuar nga ekipi mjekësor se gjatë vizitës së një pacienti në një familje, kanë konstatuar se një person i gjinisë mashkullore ishte pa shenja jete, përcjell "Bota sot".

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori dhe me urdhër të tij në Prizren,  është iniciuar rasti dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat