Operacioni “Preçizioni”, arrestohet 36-vjeçari për tarfik të lëndëve narkotike - Bota Sot
Operacioni “Preçizioni”, arrestohet 36-vjeçari për tarfik të lëndëve narkotike

Kronikë e zezë

Operacioni “Preçizioni”, arrestohet 36-vjeçari për tarfik të lëndëve narkotike

Më: 15 mars 2019 Në ora: 20:57
Operacioni "Preçizioni"

Një 36-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga polica, i akuzuar për veprën penale “Trafikimi i lëndëve narkotike”.

Arrestimi i 36-vjeçarit me inicialet G.V, banues në Fier, erdhi si rezultat i operacionit të koduar “Precizioni”.

Te lidhura

Operacioni i madh/ Renea, FNSH e ‘Shqiponja’ zbarkojnë në Shkodër, 14 të arrestuar. Ja për çfarë akuzohen

Tjetër skandal, vidhen armë në magazinën e ministrisë së Brendshme

Asfiksohen nga prushi i qymyrit, në spital babai, nëna dhe vajza

Udhëtimi drejt jugut/ Policia Rrugore ka një këshillë për drejtuesit e mjeteve

Aksidenti fatal i mori jetën, ky është shqiptari 20-vjeç që vdiq në Itali (EMRI+FOTO)

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat