Një i lënduar pasi rrokulliset me veturë në Zllakuqan - Bota Sot
Një i lënduar pasi rrokulliset me veturë në Zllakuqan

Kronikë e zezë

Një i lënduar pasi rrokulliset me veturë në Zllakuqan

Më: 25 mars 2019 Në ora: 11:10
Pamje nga aksidenti

Sot në mëngjes ka ndodhur një aksident trafiku në fshatin Zllakuqan të Klinës, ku lëndime trupore ka marrë një person i cili është rrokullisur me veturë.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes, personi në fjalë ka marrë lëndime në dorë.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...