Tentojë ta kaloi kufirin me marihuanë, arrestohet - Bota Sot
Tentojë ta kaloi kufirin me marihuanë, arrestohet

Kronikë e zezë

Tentojë ta kaloi kufirin me marihuanë, arrestohet

Më: 6 prill 2019 Në ora: 13:57
Ilustrim

Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar në Vërmicë, pasi që gjatë verifikimit dhe kontrollimit i është gjetur dhe konfiskuar 1.54 gr. substancë e dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...