Ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet - Bota Sot
Ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet

Kronikë e zezë

Ushtron dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet

Më: 13 prill 2019 Në ora: 11:22
Foto ilustrim

Një person ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj nënës së vet.

Rasti ka ndodhur në Suharekë dhe është raportuar nga viktima.

Sipas Policisë, i dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...