Gjendet në rrugë një trup i pajetë - Bota Sot
Gjendet në rrugë një trup i pajetë

Kronikë e zezë

Gjendet në rrugë një trup i pajetë

Më: 14 prill 2019 Në ora: 11:31
Foto ilustrim

Një trup i pajetë u gjet mëngjesin e kësaj të diele në mes të rrugës pranë morgut të spitalit në Fier.  Policia njofton se personi i vdekur është një i moshuar, por nuk dihen ende shkaqet.

Nga këqyrja paraprake dyshohet se burri mund të ketë patur vdekje natyrale.

Megjithatë policia po heton për identifikimin e tij dhe zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...