Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar - Bota Sot
Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Suharekë, gjashtë të lënduar

Më: 14 prill 2019 Në ora: 14:59
Foto ilustrim

Një aksident trafiku në mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Sallagrazhdë-Grejkoc, në Suharekë, ku si pasojë lëndime trupore pësojnë dy vozitësit dhe katër pasagjere.

Sipas Policisë, të lënduarit kanë marrë trajtim mjekësor e më pas lirohen nga qendra shëndetësore-Suharekë.

Nuk raportohet për të arrestuar. Ndërsa, rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...