Gjendet vajza që u raportua e zhdukur në Fushë Kosovë - Bota Sot
Gjendet vajza që u raportua e zhdukur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Gjendet vajza që u raportua e zhdukur në Fushë Kosovë

Më: 15 prill 2019 Në ora: 14:54
Foto ilustrim

Është gjetur pas dy ditësh, një vajzë që ishte raportuar e zhdukur në Fushë Kosovë.

Lidhur me rastin një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati.

“Lidhur me rastin me 14.04.2019 njësia policore ka arritur që të gjejë ku ishte duke qëndruar viktima femër K-Shqiptare e raportuar si e zhdukur. Është bërë kontrollimi i shtëpisë ku ishte duke qëndruar viktima. Një i dyshuar mashkull K-shqiptar është intervistuar dhe një tjetër gjendet në arrati”, thuhet në njoftimin e PK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...