Gjakovë, motoristi përplaset me një veturë - Bota Sot
Gjakovë, motoristi përplaset me një veturë

Kronikë e zezë

Gjakovë, motoristi përplaset me një veturë

Më: 16 prill 2019 Në ora: 09:58
Foto ilustrim

Raportohet se i dyshuari mashkull derisa po drejtonte motorin e tij duke mos iu përshtatur kushteve të rrugës, e cila ishte e shtruar me zhavorr, është rrëzuar dhe në pamundësi ndalje në afërsi të rrugës ka dalë në anën tjetër të rrugës dhe është përplasur në një veturë.

Lëndime të rënda trupore ka pësuar drejtuesi i motorit dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...