Ia kërkon 3 mijë euro që të mos ia rrënojë shtëpinë - Bota Sot
Ia kërkon 3 mijë euro që të mos ia rrënojë shtëpinë

Kronikë e zezë

Ia kërkon 3 mijë euro që të mos ia rrënojë shtëpinë

Më: 16 prill 2019 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë, në dyshimin se e ka detyruar një tjetër që t’ia kërkojë 3 mijë euro në të kundërtën do të ia rrënojë shtëpinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...