Arrestohet një shtetase shqiptare, e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë - Bota Sot
Arrestohet një shtetase shqiptare, e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë

Kronikë e zezë

Arrestohet një shtetase shqiptare, e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë

Më: 16 prill 2019 Në ora: 10:24
ilustrim

Sipas tyre, ajo nuk posedonte asnjë dokument të identifikimit dhe pas verifikimit ka rezultuar se e njëjta e ka pasur të ndaluar qëndrimin në Kosovë në periudhë prej 6 muajsh.

Lidhur me rastin policia ka njoftuar prokurorin e shtetit dhe me urdhër të prokurorit e njëjta është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...