Digjet një shtëpi në Gllogoc - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Gllogoc

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Gllogoc

Më: 16 prill 2019 Në ora: 10:29
Ilustrim

Një grua nga Gllogoci ka raportuar në Polici se në rrethana të panjohura shtëpia e saj është përfshirë nga zjarri.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. 

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vetë ankuesja e cila ka pranuar trajtim mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...