Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan - Bota Sot
Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Kronikë e zezë

Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Më: 16 prill 2019 Në ora: 10:56
Aksident në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan. Në bazë të fotografive shihet se si një veturë është rrokullisur.

Policia dhe autoambulanca ka dal në vendin e ngjarjes. Ende nuk dihet për numrin e të lënduarve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...