Qentë endacakë sulmojnë 5-vjeçarin - Bota Sot
Qentë endacakë sulmojnë 5-vjeçarin

Kronikë e zezë

Qentë endacakë sulmojnë 5-vjeçarin

Më: 16 prill 2019 Në ora: 13:27
ilustrim

Një fëmijë 5-vjeçar është sulmuar nga qentë endacakë ditën e sotme në fshatin Ribar i Madh të Komunës së Lipjanit.

KosovaPress ka mësuar se djali nuk është në rrezik për jetën, por ka marrë lëndime.

Qentë endacakë në shumë raste paraqesin rrezik për njerëzit, sidomos për fëmijët, të cilët u sulmojnë.

Qytetarët në shumë fshatra dhe qytete të Kosovës janë të rrezikuar nga prania e qenve endacakë në rrugë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...