U rrëzua nga motoçikleta, vdes rrugës për në spital burri - Bota Sot
U rrëzua nga motoçikleta, vdes rrugës për në spital burri

Kronikë e zezë

U rrëzua nga motoçikleta, vdes rrugës për në spital burri

Më: 16 prill 2019 Në ora: 19:09
Ilustrim

Një 50-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në Cërrik. 

Ngjarja u regjistrua pasditen e sotme (16 prill 2019) në aksin rrugor Gostimë – Mollas, në fshatin Mollas.

Policia bën me dije se shtetasi B.L., 50 vjeç,  banues në fshatin Mollas, duke drejtuar motoçikletën ka humbur kontrollin  e drejtimit dhe është rrëzuar.

Për pasojë ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...