Digjet vetura në autostradën “Ibrahim Rugova” - Bota Sot
Digjet vetura në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronikë e zezë

Digjet vetura në autostradën “Ibrahim Rugova”

Më: 17 prill 2019 Në ora: 08:18
Foto ilustrim

Një veturë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm afër fshatit Balincë, saktësisht në rrugën që ndahen trasetë për Pejë dhe Prizren.

Një lexues i medias, ka dërguar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet se një veturë është përfshirë vetvetiu nga flakët.

Media, do ju mbajë të informuar për arsyet e djegies së kësaj veture.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...