Mosmarrëveshje mes vete, e godet qëllimisht me veturë - Bota Sot
Mosmarrëveshje mes vete, e godet qëllimisht me veturë

Kronikë e zezë

Mosmarrëveshje mes vete, e godet qëllimisht me veturë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 12:12
Ilustrim

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale me veturën e tij e ka goditur veturën në të cilën gjendej viktima duke I shkaktuar dëme materiale.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...