Sulmohen dy femra seksualisht në Graçanicë - Bota Sot
Sulmohen dy femra seksualisht në Graçanicë

Kronikë e zezë

Sulmohen dy femra seksualisht në Graçanicë

Më: 17 prill 2019 Në ora: 12:15
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Graçanicë pasi që i njëjti ka ngacmuar seksualisht dy femra të nacionalitetit serb.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...