Makina përplaset me kamionin në Gjirokastër, paralizohet qarkullimi i mjeteve - Bota Sot
Makina përplaset me kamionin në Gjirokastër, paralizohet qarkullimi i mjeteve

Kronikë e zezë

Makina përplaset me kamionin në Gjirokastër, paralizohet qarkullimi i mjeteve

Më: 17 prill 2019 Në ora: 14:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy persona mbetën të plagosur në një aksident rrugor në aksin Gjirokastër-Tepelenë. Një automjet tip “Benz” raportohet se është përplasur me një kamion në afërsi të urës së Viroit.

Të lënduarit janë transportuar drejt spitalit për trajtim mjekësor.

Aksidenti ka paralizuar edhe qarkullimin në këtë aks, duke shkaktuar radhë kilometrike të mjeteve në hyrje dhe dalje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...