Sulmon një femër në zyrën e saj - Bota Sot
Sulmon një femër në zyrën e saj

Kronikë e zezë

Sulmon një femër në zyrën e saj

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:34
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar pasi që I njëjti ka sulmuar fizikisht një femër dhe ka demoluar zyrën e saj.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...