Aksident me të lënduar në Prizren - Bota Sot
Aksident me të lënduar në Prizren

Kronikë e zezë

Aksident me të lënduar në Prizren

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Policia në Prizren raporton për një aksident trafiku në të cilin janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Sipas Policisë në ngjarjen që ka ndodhur në rrugën “Kukësi” si pasojë e aksidentit lëndime kanë marr drejtuesi i veturës i përkatësisë turke dhe pasagjeri i motoçikletës.

Të njëjtit janë dërguar për trajtim në spitalin e Prizrenit. Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...