Ia merr veturën dhe ia shet diku tjetër - Bota Sot
Ia merr veturën dhe ia shet diku tjetër

Kronikë e zezë

Ia merr veturën dhe ia shet diku tjetër

Më: 18 prill 2019 Në ora: 11:06
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njofton se në fshatin Llapushnik të Drenasit një i dyshuar e ka mashtruar viktimën duke blerë një makinë për nivelim në vlerë 1100 euro dhe të njëjtën ende pa e paguar e ka shitur.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...