Vidhen para, stoli dhe një pistoletë në Prizren - Bota Sot
Vidhen para, stoli dhe një pistoletë në Prizren

Kronikë e zezë

Vidhen para, stoli dhe një pistoletë në Prizren

Më: 20 prill 2019 Në ora: 10:09
Ilustrim

Policia në Prizren ka njoftuar për një rast të vjedhjes së rëndë që ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:45.

“Ankuesi ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur stoli ari, dhe para te gatshme dhe një pistoletë me leje valide”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...