Uzurpon pronën duke kërcënuar, arrestohet - Bota Sot
Uzurpon pronën duke kërcënuar, arrestohet

Kronikë e zezë

Uzurpon pronën duke kërcënuar, arrestohet

Më: 20 prill 2019 Në ora: 10:15
Ilustrim

Një person është arrestuar në Klinë, pasi që i njëjti viktimës mashkull, duke e kanosur i ka uzurpuar pronën e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...