Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 12:57
Ilustrim

Mbrëmë rreth orës 22:46 ka ndodhur një grabitje në një market në Prishtinë.

Viktima femër K/Shqiptare  ka raportuar se derisa kishte qenë duke punuar në një market, një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës  nga arka i ka grabitur një shumë parash është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Indeksonline.

Nuk është raportuar për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...