Vrasje në tentativë e vjedhje në Vushtrri, policia jep detaje - Bota Sot
Vrasje në tentativë e vjedhje në Vushtrri, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë e vjedhje në Vushtrri, policia jep detaje

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:21
Ilustrim

Arrestohen dy persona të dyshuar pasi së bashku më një të dyshuar që gjendet në arrati kanë tentuar të kryejnë vjedhje në një lokal.

Njëri prej të dyshuarve i kishte drejtuar armën e zjarrit zyrtarit policor me të njejtën armë kishte shtënë drejt një punëtori të sigurimit fizik.

Në vendin e ngjarjes njësitet policore dhe IPK-së kanë konfiskuar një pistoletë dhe katër gëzhoja të armës të përdorura nga i dyshuari.

Dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...