Dhuna në familje, burri në burg - gruaja në strehimore - Bota Sot
Dhuna në familje, burri në burg - gruaja në strehimore

Kronikë e zezë

Dhuna në familje, burri në burg - gruaja në strehimore

Më: 22 prill 2019 Në ora: 14:01
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Istog, pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur dje në ora 13.00, ka bërë të ditur sot  Policia e Kosovës.

Personi i lënduar ka pranuar tretman mjekësor dhe është dërguar në strehimore ne Pejë, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...