Tre të lënduar nga një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë - Bota Sot
Tre të lënduar nga një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Kronikë e zezë

Tre të lënduar nga një aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Më: 23 prill 2019 Në ora: 10:00
Ilustrim

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 07:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë saktësisht në fshatin Lebanë ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve”, tha Ahmeti.

Personat e lënduar janë dërguar për tretman mjekësor dhe me këtë rast po merret njësiti i trafikut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...