Aksidentohet 27-vjeçari, humb jetën rrugës për në spital - Bota Sot
Aksidentohet 27-vjeçari, humb jetën rrugës për në spital

Kronikë e zezë

Aksidentohet 27-vjeçari, humb jetën rrugës për në spital

Më: 23 prill 2019 Në ora: 10:18
Foto ilustrim

Një 27 vjeçar ka humbur jetën pasi është aksidentuar në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë.

Mësohet se shtetasi S.V ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja.

Peqin / Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan- Peqin, në fshatin Pajovë , në anë të rrugës është gjetur i aksidentuar shtetasi S.V., 27 vjeç, i cili ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Nga hetime paraprake dyshohet se personi është goditur nga një motoçiklet e cila më pas është larguar nga vendngjarja. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit. /tch

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...