Një femër në Prizren tenton të vetëvritet me preparate kimike - Bota Sot
Një femër në Prizren tenton të vetëvritet me preparate kimike

Kronikë e zezë

Një femër në Prizren tenton të vetëvritet me preparate kimike

Më: 24 prill 2019 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Një femër në Prizren ka tentuar ta vetëvritet duke pirë preparate kimike, njofton Policia e Kosovës në raportin ditor.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

Motivi i incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e të dyshuarit mashkull K/Shqiptar ku ky i fundit kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës. Nuk raportohet për të arrestuar.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prizren.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...