Konfiskohen mbi 7 kg drogë në Pejë - Bota Sot
Konfiskohen mbi 7 kg drogë në Pejë

Kronikë e zezë

Konfiskohen mbi 7 kg drogë në Pejë

Më: 24 prill 2019 Në ora: 19:57
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë, pasi gjatë kontroll-bastisjes në banesën e tij, është gjetur dhe konfiskuar një sasi prej 7 kilogram e 101.6 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit shtetit, është ndaluar për 48 orë për të vazhduar me procedura të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...