“Masakruan” me thikë 25-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë - Bota Sot
“Masakruan” me thikë 25-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë

Kronikë e zezë

“Masakruan” me thikë 25-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë

Më: 25 prill 2019 Në ora: 09:06
Ilustrim

Dy persona jane vene ne pranga, pasi ne bashkepunim me njeri-tjetrin kane “masakruar” me thike nje te ri 25-vjecar. 

Sipas policsie se Permetit jane arrestuar shtetasit A.Z., 25 vjeç dhe M.A., 26 vjeç, banues në Përmet.

“Në datë 24.04.2019, në Pedonale në Përmet, për motive të dobëta kanë goditur disa herë me thikë, në pjesë të ndryshme të trupit shtetasin V.Xh , 20 vjeç, banues në Përmet, i cili u transportua në spitalin e Traumës Tiranë”- njofton policia.

Njoftimi i policise 

Arrestohen në flagrancë dy shtetas për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje, e kryer në bashkëpunim”.

Nga specialistët e Seksionit Kundër Krimeve në Komisariatin e Policisë Përmet u arrestuan në flagrancë shtetasit:
A.Z., 25 vjeç dhe M.A., 26 vjeç, banues në Përmet, pasi:

Në datë 24.04.2019, në Pedonale në Përmet, për motive të dobëta kanë goditur disa herë me thikë , në pjesë të ndryshme të trupit shtetasin V.Xh , 20 vjeç, banues në Përmet, i cili u transportua në spitalin e Traumës Tiranë.

Në cilësinë e provës materiale u gjet dhe u sekuestrua një thikë.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet për hetime të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...