Bulqizë, makina humb kontrollin, 4 të plagosur - Bota Sot
Bulqizë, makina humb kontrollin, 4 të plagosur

Kronikë e zezë

Bulqizë, makina humb kontrollin, 4 të plagosur

Më: 25 prill 2019 Në ora: 09:32
Foto ilustruese

Katër persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Bulqizë. Ngjarja ka ndodhur pranë vendit të quajtur Qafës së Buallit, ku një makinë "Fuoristradë" ka humbur kontrollin pas parakalimit të një kamionit.

Mësohet se dy prej të plagosurve janë dërguar me helikopter në Tiranë, ndërsa dy të tjerë në spitalin rajonal të Bulqizës.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...