Femra shantazhon femrën në Facebook - Bota Sot
Femra shantazhon femrën në Facebook

Kronikë e zezë

Femra shantazhon femrën në Facebook

Më: 25 prill 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Policia në Gjilan ka arrestuar një femër të dyshuar e cila sipas Policisë e njëjta nëpërmjet rrjeteve sociale Facebook, ka shantazhuar një femër tjetër.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...