Plagoset një person në Prishtinë - Bota Sot
Plagoset një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Plagoset një person në Prishtinë

Më: 25 prill 2019 Në ora: 10:42
Ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se për shkaqe të panjohura është plagosur me armë zjarri nga një person, i cili gjendet në arrati.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, ku pas tretmanit është liruar në shtëpi. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të Policisë, të cilët kanë gjetur dhe kanë konfiskuar një gëzhojë dhe një predhë të armës së zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...