Ia vjedhin kuletën, arrestohen të dyshuarit - Bota Sot
Ia vjedhin kuletën, arrestohen të dyshuarit

Kronikë e zezë

Ia vjedhin kuletën, arrestohen të dyshuarit

Më: 25 prill 2019 Në ora: 10:43
Ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar dy të dyshuar nën dyshimin se ia kanë vjedhur portofolin me para dhe dokumente.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...