Me pushkë ajrore në Aeroport, arrestohet shtetasi norvegjez - Bota Sot
Me pushkë ajrore në Aeroport, arrestohet shtetasi norvegjez

Kronikë e zezë

Me pushkë ajrore në Aeroport, arrestohet shtetasi norvegjez

Më: 25 prill 2019 Në ora: 10:50
Ilustrim

Policia raporton se në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” gjatë kontrollit tek i dyshuari shtetas norvegjez është gjetur dhe është sekuestruar një pushkë ajrore me 750 copë fishekë dhe një palë dylbi.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...