I riu hidhet nga lartësia e pallatit, gjen vdekjen e menjëhershme - Bota Sot
I riu hidhet nga lartësia e pallatit, gjen vdekjen e menjëhershme

Kronikë e zezë

I riu hidhet nga lartësia e pallatit, gjen vdekjen e menjëhershme

Më: 25 prill 2019 Në ora: 20:46
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në qytetin e Vlorës.

Një i ri i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga lartësia e pallatit.

Fatkeqësisht i riu nuk ka mundur të shpëtojë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur në lagjen “Aleksandria” dhe viktima dyshohet të jetë vetë-hedhur.

Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po heton lidhur mbi shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...