E tmerrshme: Vetura godet një të moshuar në Viti, shihet i shtrirë në asfalt - Bota Sot
E tmerrshme: Vetura godet një të moshuar në Viti, shihet i shtrirë në asfalt

Kronikë e zezë

E tmerrshme: Vetura godet një të moshuar në Viti, shihet i shtrirë në asfalt

Më: 25 prill 2019 Në ora: 22:24
Pamje nga aksidenti

Gjatë ditës së djeshme një i moshuar në fshatin Drobresh të Vitisë është goditur nga një veturë.

Në vendin e ngjarjes kanë arritur menjëherë policia e Kosovës dhe ndihma e shpejtë.

Indeksonline mëson se i njëjti ka marrë lëndime të rënda trupore dhe po vazhdon të kurohet në QKUK.

Me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...