Pogradec, makina del nga rruga; humb jetën 34-vjeçari - Bota Sot
Pogradec, makina del nga rruga; humb jetën 34-vjeçari

Kronikë e zezë

Pogradec, makina del nga rruga; humb jetën 34-vjeçari

Më: 26 prill 2019 Në ora: 08:34
Ilustrim

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot, rreth orës 00:45, në fshatin Rëmenj të Pogradecit.

Shtetasi me iniciale M.T., 34 vjeç, banues në Pogradec, duke drejtuar mjetin Benz dyshohet se ka humbur kontrollin e tij dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë, ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...