Mashtruan qytetarët me aviobileta, arrestohen dy persona - Bota Sot
Mashtruan qytetarët me aviobileta, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Mashtruan qytetarët me aviobileta, arrestohen dy persona

Më: 27 prill 2019 Në ora: 12:22
Ilustrim

Njësiti për hetimeve financiare të Policisë së Kosovës, pas hetimeve intensive kanë arrestuar dy të dyshuar, pasi që të njëjtit kanë mashtruar qytetarët me aviobileta.

Sipas policisë, aksioni është zhvilluar në Prishtinë, Pejë dhe Gjakovë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...