Punëtori bie nga kati i dytë në Klinë, mbetet në gjendje kome - Bota Sot
Punëtori bie nga kati i dytë në Klinë, mbetet në gjendje kome

Kronikë e zezë

Punëtori bie nga kati i dytë në Klinë, mbetet në gjendje kome

Më: 5 maj 2019 Në ora: 12:20
Foto ilustrim

Një person derisa sa ishte në vendin e punës, ka rënë nga kati i dytë dhe ka pësuar lëndime trupore në fshatin Budisale të Klinës.

Viktima pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Pejës është liruar.

Më vonë nga familjarët është raportuar se viktimës i është keqësuar gjendja dhe i njëjti është dërguar në QKUK.

Sipas mjekut, viktima është në gjendje kome. Rasti i ndodhur në Klinë, është duke u hetuar.

“Raportohet se viktima mashkull K-Shqiptar për deri sa ishte në vendin e punë nga pa kujdesia ka rënë nga kati i dytë dhe ka pësuar lëndime trupore. Viktima pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Pejës është liruar. Më vonë nga familjarët është raportuar se viktimës i është keqësuar gjendja dhe i njëjti është dërguar në QKUK. Sipas mjekut, viktima është në gjendje kome. Rasti është duke u hetuar”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...