Shkaktoi aksidentin dhe iku, arrestohet - Bota Sot
Shkaktoi aksidentin dhe iku, arrestohet

Kronikë e zezë

Shkaktoi aksidentin dhe iku, arrestohet

Më: 11 maj 2019 Në ora: 10:41
Ilustrim

Një person është arrestuar në Prizren, pasi të premten kishte shkaktuar një aksident dhe ishte larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia njofton se me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari ndalohet në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...