Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës - Bota Sot
Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës

Kronikë e zezë

Vetaksidentohet një veturë në Zahaq të Pejës

Më: 11 maj 2019 Në ora: 16:28
Pamje nga aksidenti

Një veturë është vet-aksidentuar sot rreth orës 16:00 në fshatin Zahaq të Pejës. Si pasojë, vetura është rrokullisur.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Vetura, e cila për arsye të panjohura ka humbur drejtimin, dhe duke u rrokullisur ka dalë jashtë rrugës.

Njësitet e Policisë në rajonin e Pejës kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...